ARKADIUSZ   GAWęCKI

Kowalstwo   artystyczne

doradztwo

 

W obecnych czasach estetyka wykonanych wyrobów oraz czystość formy stały się poszukiwanym trendem .

Ludzie coraz bardziej są świadomi wartości estetycznych ,jak i artystycznych wyrobów .

Wybierając je ,oczekują aby wprowadzały wizualną harmonię w ich otoczenie i dały wewnętrzną radość , dlatego tradycyjne jak i nowoczesne wyroby artystyczne muszą dziś funkcjonować w symbiozie nie zakłócając architektury naszych przestrzeni .

 

Wyroby kowalstwa artystycznego przechodząc swój renesans od tradycyjnych wzorów po wzory współczesne ,wchodzące w nowoczesny świat dzisiejszego designu nie mogą wprowadzać w naszej przestrzeni bałaganu architektonicznego i wizualnego ,co niestety często można zaobserwować  .

Aby to zniwelować powstało doradztwo i konsultacja w tak kompleksowym i nieznanym dla większości ludzi temacie jak kowalstwo artystyczne .

 

Przy profesjonalnym doradztwie bedą Państwo mieli gwarancję ,że każdy element kuty zostanie zaprojektowany i zrobiony z zachowaniem wysokich standartów, zgodnie z rzemiosłem kowalstwa artystycznego.

Wyrób kowalski będzie Państwa inwestycją w produkt o wysokich walorach estetycznych oraz artystycznych oraz będzie przedstawiał wartość kolekcjonerską.

Unikną Państwo niemiłych niespodzianek ze strony nierzetelnych zleceniobiorców często osób przypadkowych nie mających nic wspólnego ze sztuka kutego metalu

a które to takie usługi wykonują.

 

Więc jeżeli stają Państwo przed dylematem zakupu kutego produktu lub stworzenia unikatowego projektu pod wskazaną przestrzeń ,nie są  Państwo pewni kompetencji artysty kowala  i jego warsztatu . Potrzebują Państwo nadzoru nad odpowiednim wykonaniem zlecenia swojego projektu .

Zapraszam do kontaktu.

 

http://www.facebook.com/arkadiuszgawecki/

https://www.facebook.com/Hammer-Touch-Design-224939794293005/

http://www.facebook.com/Kowalstwo-Gdańskie-347816701964050/

http://www.facebook.com/Kalisz-miasto-1000-kutych-balkonów-657221184627500/

www.000webhost.com